MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulamanın Prestiji ve Avantajı Rekabeti Bitirir.

Mona dijital Malatya mobil uygulama

Mona dijital Malaty mobil uygulama

Mobil uygulamalar neden önemli?

Mobil ürün ve cihazların kullanımının süratle arttığı günümüz dünyasında büyük kurumsal şirketlerin müşterileri için ürettiği mobil uygulamalar artık orta ve küçük ekonomi dalında hizmet veren şirketler için de popüler ve gerekli bir müşteri yaklaşım yolu olarak görünüyor.

Müşteri Odaklı Hizmet
Günümüzde mobil cihaz kullanıcılarının her biri ortalama 6 dakikada bir mobil cihazlarını kontrol etmekte ve buradan ulaşıp tamamlayabildikleri işlemleri gerçekleştirmekteler. Bu yönden şirketler müşterilerinin her an yakınında olma isteklerini mobil uygulamalar ile sağlayabilmektedirler.

Ürün Tanıtımı Ve Rekabet
Müşterilere en hızlı şekilde ulaşmak tüm şirketlerin ana hedeflerinin başında gelir. Bu açıdan bakacak olursanız reklam, kampanya, son çıkan ürünlerin tanıtımı, müşteri tarifeleri gibi birçok konuya doğrudan erişim sağlanabilen yegâne dijital kanallar mobil uygulamalar olmaktadır. Müşteri tarafından kullanılan bu imkânlar dâhilinde, mobil uygulaması olan bir şirket; mobil uygulaması olmayan diğer şirketlere karşı rekabet konusunda her zaman bir adım önde olmaktadır.

Kalite Ve Prestij
Mobil uygulamalar, şirketler için itibar ve kalite gibi görünüme dayalı birçok avantajı beraberinde getirebilmektedir. İyi bir şekilde tasarlanmış, kullanımı kolay ve müşteri odaklı bir mobil uygulama ihtiyaç duyulan ürünler haricinde daha da ileriye gidip, müşteriye ihtiyacı olmayan bir ürünü de satabilme başarısını gösterebilmektedir.

Büyük Avantajlar
Bir zamanlar müşterilerin kaçınılmaz ve alternatifi olmayan hizmet tedarikçisi olan mobil web siteleri de artık mobil uygulama hizmetleri ile yarışamaz duruma gelmektedir. Statik ve değiştirilemeyen arayüz yerine interaktif kullanıcı arayüzü bulunduran mobil uygulamalar, gelişen teknolojiyi anında kullanıcıya yansımaktadır. Ayrıca mutlaka internet bağlantısı gerektiren web sitelerine karşın, çevrimdışı kullanım için ayarlanmış bir mobil uygulama size internet bağlantınız olmadığı durumlar dâhilinde de hizmet sağlayabilmektedir.

Referans çalışmalar

Bazı müşterilerimiz için hazırladığımız çalışma örnekleri

Classcope

Mobil Uygulama

Classcope

Mobil Uygulama

Uzmanı Kim

Mobil Uygulama

Uzmanı Kim

Mobil Uygulama

Proje Haber

Mobil Uygulama

Bgpnetwork

Mobil Uygulama

Bgpnetwork

Mobil Uygulama

Bgpnetwork

Mobil Uygulama

En İyi Qr Menü

Web App

Okyanus Koleji

Mobil Uygulama

Mobil uygulama hakkında bilgi almak için hemen arayın.
Hemen bir toplantı düzenleyelim.

Adresİnönü Üni. - Malatya / Teknokent

Telefon+90 536 255 6424

Mail Adresimonadijital@gmail.com